Avant wprowadza na rynek w pełni elektryczne ładowarki Avant e5-27 i e5-13

Wydajność ładowarek elektrycznych wznosi się na zupełnie nowy poziom, gdy nowa spółka zależna Avant Tecno, Avant Power, rozpoczyna produkcję akumulatorów do w pełni elektrycznych ładowarek Avant 2023. Dwa nowe modele ładowarek,Avant e5-27 i Avant e5-13, są wyposażone w Baterie OptiTemp (27kWh i 13kWh), które posiadają unikalny na skalę światową system zarządzania temperaturą. Ładowarka Avant e5-27 wymaga tylko jednego ładowania w ciągu dnia pracy, a pojemność akumulatora jest dwukrotnie większa niż w produktach innych producentów.

Unikalne na skalę światową akumulatory przenoszą wydajność i bezpieczeństwo ładowarek elektrycznych na zupełnie nowy poziom.

Główne zalety akumulatorów Avant OptiTemp:

Wysoka wydajność, do 27 kWh. Wydajność Avanta e5-27 jest dwukrotnie większa niż w przypadku innych ładowarek tej samej klasy wielkości. Możesz pracować cały dzień na jednym ładowaniu.

Wewnętrzny system OptiTemp. Innowacyjny system zarządzania temperaturą utrzymuje optymalną temperaturę akumulatora, a pojemność jest taka sama w gorących i zimnych warunkach pogodowych. Wstępnie podgrzana bateria OptiTemp działa bardzo dobrze w bardzo zimnym klimacie (-30°C). Po podłączeniu akumulatora do ładowarki system zarządzania temperaturą włącza się automatycznie, a po odłączeniu ładowarki od ładowarki na początku dnia pracy temperatura akumulatora dostosowana jest do panujących warunków pogodowych i maszyny jest natychmiast gotowy do ciężkiej pracy.

Szybkie ładowanie dzięki szybkiej ładowarce. Dzięki konstrukcji baterii możesz w pełni naładować baterię w zaledwie 1,5 godziny szybką ładowarką, co umożliwia długie dni pracy.

Całkowicie bezpieczny. Żaden inny producent baterii na świecie nie ma podobnych rozwiązań bezpieczeństwa. Baterie Avant OptiTemp mają zminimalizowane ryzyko niekontrolowanego pożaru baterii dzięki konstrukcji baterii i zanurzeniowemu systemowi chłodzenia.

Akumulatory Avant OptiTemp i nowe modele ładowarek Avant e5-27 i e5-13 miały swoją światową premierę na międzynarodowych targach Bauma 2022 w Monachium. Produkcja akumulatorów i ładowarek rozpocznie się w 2023 roku.

Leave a Reply

Your email address will not be published.