DHB POLSKA

Moc, prostota, trwałość i niezawodność

W tych słowach można scharakteryzować właściwości Koreańskich młotów hydraulicznych firmy DHB. Dzięki ścisłemu systemowi kontroli jakości na każdym etapie wytwarzania – począwszy od wyboru surowca, poprzez obróbkę, a skończywszy na walidacji.

Najnowsze rozwiązania dla twoich korzyści

Młoty hydrauliczne serii S łączą w sobie optymalne rozwiązania techniczne uzyskane dzięki wdrażaniu wysokiej jakości materiałów (np. materiał tłoka, który jest najważniejszą częścią młota, został opracowany wspólnie przez DHB i producenta stali tak, aby zapewnić najwyższą kontrolowaną jakość) i najnowocześniejszych technologii (główne podzespoły produkowane są przez skomputeryzowane maszyny i poddawane obróbce cieplnej).

Innowacyjne technologie

Produkty są projektowane i produkowane w Korei, dla osiągnięcia najwyższej jakości używa się jedynie najlepszych materiałów. Solidne, trwałe i charakterystyczne dzięki rozpoznawalnym prostym liniom, zaprojektowanym w celu zmniejszenia zużycia i działania wysokich naprężeń w najcięższych warunkach pracy.

Celem DHB jest usatysfakcjonowanie klienta, dlatego tez zapewnia całodobowe wsparcie, zapewniając pełną obsługę na każdym etapie.
Naszym atutem jest pełna dostępność młotów i części zamiennych. Posiadamy własne magazyny w których przechowujemy wszystkie modele młotów w ilości około 100 sztuk, magazyny są na bieżąco uzupełniane. Dzięki temu praktycznie już po 24h  od złożenia zamówienia jesteśmy w stanie dostarczyć wybrany młot do klienta.

Poza sprzedażą młotów służymy doradztwem technicznym w zakresie prawidłowego doboru urządzenia i przeszkolenia operatora. Posiadamy wykwalifikowanych serwisantów, dzięki mobilnemu serwisowi jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom w każdym miejscu.

Maszyny:

Młoty wyburzeniowe

Adres:
Wielopole 141
33-311 Wielogłowy
małopolskie, Polska
Telefon: +48 690 052 051
Strona www: