UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne

Firma UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Sp. z o. o. Sp. k. dostarcza nieprzerwanie od 1996 roku najwyższej jakości maszyny budowlane, leśne, rolnicze i komunalne.

Klientami firmy są profesjonalni usługodawcy prywatni z terenu całej Polski jak również spółki państwowe.

NOWOCZESNY SPRZĘT I NISKIE KOSZTY EKSPOLATACJI
Oferujemy Państwu maszyny światowych liderów w swoich sektorach: Takeuchi, Fae, PrimeTech, Montefiori, Energreen, Greentec Ufkes, Michaelis, Westtech Woodcracker , Rototilt i innych

Sprzęt, który dostarczamy jest nowoczesny, a koszty jego eksploatacji niskie.
Proponujemy szeroką gamę części zamiennych i eksploatacyjnych do maszyn. Współpracujemy z producentami części zamiennych, dzięki czemu zapewniamy części oryginalne i wysokiej jakości zamienniki.

WYKWALIFIKOWANI MECHANICY I SERWIS NA WYSOKIM POZIOMIE
Serwisujemy wszystkie maszyny znajdujące się w ofercie naszej firmy. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę mechaników, którzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje w zakresie diagnostyki, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych w fabrykach we Włoszech i w Niemczech.
Zapewniamy przeglądy gwarancyjne, naprawy w ramach gwarancji i serwis pogwarancyjny wszędzie tam, gdzie dostarczyliśmy nasze maszyny. Mamy flotę samochodów serwisowych wyposażonych w nowoczesne narzędzia, dzięki czemu większość napraw możemy przeprowadzać u klienta.

Zapraszamy do współpracy!

Maszyny:

Takeuchi, Fae, PrimeTech, Montefiori, Energreen, Greentec Ufkes, Michaelis, Westtech,Woodcracker,Rototilt

Adres:
Cygana 1
45-131 Opole
opolskie, Polska
Telefon: 77 4514280
Strona www: