Łatwa w użyciu… Łatwa w utrzymaniu… Łatwa w posiadaniu. Nowa minikoparka 9018F firmy LiuGong!

Nowa minikoparka 9018F firmy LiuGong to wyjątkowo wydajna, kompaktowa bardzo oszczędna maszyna. Dzięki idealnie dopasowanemu układowi hydraulicznemu operatorzy mogą oczekiwać zmniejszenia zużycia paliwa nawet o 10% w porównaniu ze średnią w branży

Zrealizowane wyzwanie

LiuGong 9018F to minikoparka, która zyskuje popularność w swojej klasie. Zapotrzebowanie na minikoparki wciąż rośnie i zwiększają się także wymagania co do wydajności pracy i jakości maszyny, dlatego też inżynierowie LiuGong podjęli wyzwanie, które zaowocowało powstaniem właśnie tego modelu

Kompaktowy rozmiar , duża moc

Ta 1,9 tonowa maszyna posiada w standardzie rozsuwane gąsienice, co pozwala na przejazd przez metrową furtkę bądź drzwi. Koparka cechuje się krótkimi cyklami roboczymi oraz ogromną, jak na tę klasę siłę odspajania. Standardowo posiada jedną linię hydrauliczną do sterowania osprzętem, druga zaś jest oferowana opcjonalnie – obydwie posiadają regulację przepływu z wnętrza kabiny. Minikoparka pracuje na silniku Yanmar 3TNV80F-SSLY spełniający wymogi emisji spalin Stage V, jednocześnie zapewniając płynną pracę. Maszyna posiada hydrauliczny system load sensing, dzięki czemu dostosowuje przepływ do aktualnego zapotrzebowania. Dodatkowe linie hydrauliczne są dostępne w opcjonalnym wyposażeniu. Zależnie od aplikacji maszyna może się poruszać na stalowych lub gumowych gąsienicach. Koparka Liugong oferowana jest z kompletem trzech łyżek i dostępna także jest dodatkowa przeciwwaga.

Doskonała widoczność w każdym terenie

Minikoparka 9018F ma bardzo niewielkie wymiary – minimalna szerokość maszyny to 980 milimetrów, a długość transportowa to tylko 3,7 metra. Operator posiada doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach, niezależnie od wyboru zabudowy. Dwuzakresowy silnik jazdy z automatyczną zmianą prędkości zapewnia doskonałą trakcję oraz ułatwia przemieszczanie się w każdym terenie.

LiuGong 9018F spełnia oczekiwania nawet dla bardzo wymagających klientów, dostarczając najbardziej ergonomiczne rozwiązania.


Minikoparka jest dostępna w sprzedaży u dealerów i w Liugong Dressta Machinery.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.