Wybierz szpadel STALCO!

Szpadle STALCO z serii Perfect to wszechstronne narzędzia pomagające nie tylko w prawidłowym zadbaniu o piękny wygląd przydomowego ogrodu, ale również ułatwiające wiele prac ziemnych. Charakteryzują się nie tylko wytrzymałością, wysoką jakością, ale również ergonomią i przystępną ceną w porównaniu do konkurencji. Co wyróżnia szpadle Stalco z serii Perfect i co mają do zaoferowania?

Po pierwsze ERGONOMIA!

Ergonomia ma ogromne znaczenie przy wyborze jakichkolwiek narzędzi, a szczególnie tych, z którymi pracuje się przez dłuższy czas. Nikt przecież nie chce męczyć się i wkładać więcej siły w proste prace ogrodowe. Szpadle Stalco z serii Perfect mają dopracowane szczegóły konstrukcji, dobrze leżą w dłoni oraz mają odpowiedni kształt. To wszystko ma wpływ na ergonomię narzędzia.

Po drugie MATERIAŁ!

Aluminium, metal, stal? Co wybrać? Stalco ma odpowiedź i jest nią wysokogatunkowa szwedzka stal borowa SSAB zapewniająca lekkość materiału i precyzję wykonywanych prac. Dodatkowo, metalowy trzonek pokryty gumową nakładką antypoślizgową pozwala dłużej pracować, jednocześnie nie wpływając negatywnie na wyważenie narzędzia.

Po trzecie UCHWYT!

Szpadle z serii Stalco Perfect posiadają dwukomponentowy uchwyt typu D, który w porównaniu do uchwytu typu T zapewnienia większą precyzję. Nie można również zapomnieć o lepszym mocowaniu oraz dłuższej trwałości narzędzia. Szpadle z tego typu uchwytem po prostu służą dłużej.

Po czwarte… KSZTAŁT!

Wybierając szpadel trzeba pomyśleć nad jego przeznaczeniem, ponieważ wybierać można pomiędzy szpadlem ostrym, a prostym. Szpadel prosty różni się od szpadla ostrego zakończeniem, które pozwoli załadować więcej materiału. Szpadel ostry z łatwością przebije się przez glebę, a kanty wpływają na jego wytrzymałość. Szpadle z serii Stalco Perfect występują właśnie w dwóch rodzajach – prostym i ostrym.

Bogata oferta narzędzi ogrodniczych Stalco pozwala na dogodny wybór odpowiedniego szpadla, cechującego się wysoką jakością, trwałością oraz ergonomią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.