OPMAX SP. Z O. O.

Jako firma OPMAX Sp. z o.o posiadamy w sprzedaży opony przemysłowe takich  marek jak: Galaxy, Honour, Alliance, Maxdura, Michelin, Camso, Taurus, Firestone, Bridgestone. Nasza oferta skierowana jest do każdego typu klienta, który z pewnością znajdzie towar przystosowany do swoich potrzeb. Posiadamy szeroki wachlarz ogumienia do zastosowań przemysłowych. Przykładowo w ofercie mamy zarówno mniejsze opony 16.5 cala do skid steerów,  średnie - 26 i 28 calowe opony z zastosowaniem do koparek i koparko-ładowarek, a także opony OTR 25 cali. W zeszłym roku do oferty dodaliśmy pneumatyczne opony do wózków widłowych.

Naszym głównym celem jest dostarczyć Państwu opony, z których jakości oraz użytkowania będą Państwo zadowoleni. Każdy klient traktowany jest indywidualnie oraz dobieramy dla niego produkt odpowiedni dla jego potrzeb. Stale poszerzamy asortyment w zaufane marki.

Maszyny:

Współpracujemy z producentami opon, którzy na pierwszy montaż wyposażają maszyny przemysłowe między innymi : CASE, JCB, BOBCAT, KOMATSU,...

Adres:
Wielostronna 40/2, Warszawa, Polska
04-856 WARSZAWA
mazowieckie, Polska
Telefon: 508 833 928
Strona www: