Qbrick System / Patrol Group

Qbrick System ONEQbrick System TWOQbrick System PRO

Od 1991 roku firma Patrol Group buduje silną, polską markę, która skutecznie konkuruje ze światowymi liderami w produkcji artykułów z tworzyw sztucznych. Satysfakcja Klientów Patrol Group jest najważniejszym wyzwaniem. Nasze wieloletnie doświadczenie, miesiące pr0jektowania  oraz testów pozwoliły nam na stworzenie całkowicie nowej klasy modularnych oraz mobilnych systemów skrzyń narzędziowych pod marką Qbrick System.

Marka Qbrick System to nowe otwarcie na rynku profesjonalnych systemów do przechowywania i transportu narzędzi. Zbieramy doświadczenia od ponad 20 lat po to, aby zaoferować naszym klientom unikalne rozwiązania, które podnoszą efektywność i komfort w ich codziennej pracy. Wiemy, jak ważna jest niezawodność, mobilność i optymalne wykorzystanie przestrzeni, dlatego wszystkie nasze produkty wyróżniają się przemyślanymi rozwiązaniami oraz wysoką ergonomią.

Wszystkie linie produktowe Qbrick System zostały zaprojektowane w taki sposób, aby spełnić najwyższe wymagania fachowców z różnych dziedzin i specjalizacji. Moduły, które oferujemy w ramach podstawowych linii produktowych są modularne, dzięki temu to Ty decydujesz, jaka konfiguracja skrzyń jest dla Ciebie najlepsza. 
 
Oferujemy naszym klientom doświadczenie w produkcji artykułów z tworzyw sztucznych, jak również systematyczne poszerzamy naszą ofertę produktową. Patrol Group w swojej ofercie posiada wyroby w kilku kategoriach produktowych: DIY, BUILDING, GARDEN oraz WINTER - patrolgroup.com 
Maszyny:

Aby zaoferować naszym klientom produkty najwyższej jakości stale unowocześniamy nasz park maszynowy. Wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza, wykorzystując zgromadzone know-how towarzyszy naszym klientom na każdym etapie współpracy. Dysponujemy ponad 70 wyspecjalizowanymi maszynami wtryskowymi najlepszych światowych marek tj. Haitian oraz Krauss Maffei o siłach zwarcia od 90 do 1300 ton.

Adres:
Koszutki 2, Kraków, Polska
30-694 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: 504048829